VÅRT TEAM:

Tom Gjøvaag

Stilling: Daglig leder

Telefon: 97155597

Mail: tom@gjovaag.no

Geir Gjøvaag

Stilling: Kontorleder

Telefon: 90822427

Mail: geir@gjovaag.no

Ola Nordhammer

Stilling: Driftsleder

Telefon: 92012195

Mail: ola@gjovaag.no

Jomar Økdal

Stilling: Arbeidsleder

Telefon: 41529256

Epost: jomar@gjovaag.no

 

 

Erlend Skorstad

Stilling Operatør Rørinspeksjon

Telefon 95413700

Epost: erlend@gjovaag.no

Bård Olav Olsen

Stilling: Operatør Rørinspeksjon

Telefon: 46749114

Epost: bard@gjovaag.no

Franz Thomas Jordan

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 40456439

Epost: ftj@gjovaag.no

Håvard Hoston

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 94976740

Epost: havard@gjovaag.no

 


Knut Olav Storøien

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 93004690

Mail: knutolav@gjovaag.no

Arnt Roger Helgemo

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 90202272

Epost: arnt.roger@gjovaag.no

Eivind Aakre

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 90730150

Epost: eivind@gjovaag.no

Magnus Stavsøien

Stilling: Operatør Storbil

Telefon: 91775576

Epost: magnus@gjovaag.no

Kjell Arne Gjøås

Stilling Operatør Storbil

Telefon: 90609720

Epost: kjell.arne@gjovaag.no

 


 

Kart

BESØK OSS

SEND OSS EN MAIL

RING OSS

RING OSS 24/7

72505090

FØLG OSS






TA GJERNE KONTAKT MED OSS!

Den enkleste måten å komme i kontakt med oss på, er å fylle ut dette skjemaet. Vi kontakter deg så snart vi kan.

Vi ser fram til å høre fra deg.

 

Firma  
Fornavn *  
Etternavn *  
E-post *  
Telefon  
Melding  
  

 

 

PRIVAT

 

BEDRIFT/BORETTSLAG

INDUSTRI

OFFENTLIG

 

OM OSS

 

Gjøvaag AS

Org.nr: 991054170

TLF: 72505090


Besøksadresse:

Storsandveien 8

7224 Melhus


Postadresse:

PB4843, Kyvannet

7422 Trondheim


INTERNSIDER

KONTAKT

Hovednummer: 72505090

epost: firmapost@gjovaag.no

Vakttelefon 24/7 : 90717971 

Daglig leder: Tom Gjøvaag 

TLF: 97155597 - 

tom@gjovaag.no

Kontorleder: Geir Gjøvaag

TLF: 90822427 - geir@gjovaag.no

Driftsleder: Ola Nordhammer

TLF: 92012195 - ola@gjovaag.no


TJENESTER

Høytrykkspyling

Slamsuging

Tørrsuging/Blåsing

Rørinspeksjon

Tetthetsprøving

Desinfisering vannledninger

Røyktest

Lekkasjesøking

Tetthetsmåling Bygg

Termografi

Uavhengig kontroll

Feiing


FØLG OSS PÅ SOSIALE MEDIER